Uncategorized

PORADNIA RODZINNA

Otaczam wsparciem w kilku dziedzinach:

NPR – Rozpoznawanie Płodności 

Chętnych do nauki rozpoznawania płodności metodą angielską zapraszamy na kurs on-line oraz konsultacje via Skype.  Możliwe są także tradycyjne spotkania twarzą w twarz we Wrocławiu.

Zapraszam do:

  • nauki rozpoznawania płodności (od podstaw)
  • nauki rozpoznawiania płodności w sytuacjach szczególnych: po porodzie, w premenopauzie, po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych, po poronieniu
  • pomocy w interpretacji objawów płodności

Komunikacja małżeńska, rodzinna, problemy wychowawcze, wychowanie religijne dzieci, rozwiązywanie konfliktów rodzinnych

Dialog, który buduje relacje nie zawsze jest łatwy i spontaniczny. Czasem potrzebujemy się go po prostu nauczyć. Jest to jak najbardziej możliwe i wnosi wiele radości i zrozumienia do relacji małżeńskich i rodzinnych. Warto włożyć trochę wysiłku i pracy, abyśmy kwitli jako małżonkowie i potrafili przekazać dobre wzorce naszym dzieciom.

Także w momencie, gdy pojawiają się kryzysy, nieporozumienia małżeńskie, ciche dni warto od razu szukać wsparcia i pomocy. Często wystarczą niewielkie zmiany, byśmy na nowo mogli cieszyć się wzajemnym zaufaniem i miłością.

Proponuję konsultację tradycyjną na terenie Wrocławia i okolic oraz konsultację via Skype. Konsultacja nie jest kierownictwem duchowym ani psychoterapią. Jeśli z rozmowy wyniknie potrzeba skorzystania z pomocy innego specjalisty pomogę Wam w znalezieniu odpowiedniej, kompetentnej osoby.

Wsparcie po śmierci dziecka

Rozmowy, wymiana myśli i uczuć. Pomoc w nazwaniu bólu i żalu, ale też w tym, jak dalej funkcjonować, jak rozmawiać z rodziną, jak przetrwać ból i wrócić do życia. Śmierć dziecka jest tak trudnym tematem, że nie proponuję sztywnego cennika za te rozmowy. Jeśli chcecie wesprzeć naszą rodzinę dowolną darowizną, to będę wdzięczna, bo to jest czas, w którym mnie nie ma dla rodziny i moich dzieci. Ale wiem jak potrzebne, niemal konieczne są takie rozmowy w czasie żałoby. I całym sercem podzielę się wszystkim co wiem, co przeżyłam i co może choć troszeczkę ukoić rodzicielski ból.

Cennik

Konsultacja z familiologiem (1 godz) – 150 zł

.