O nas

Kinga Żak

Żona Marcina, mama Joasi, Janka i Zosi (na ziemi) oraz Franusia i Marysi (w niebie). Praktykująca katoliczka wierząca, że Jezus żyje i działa w moim życiu. Pełna pasji tworzenia w wielu dziedzinach. Zdobyłam sporo wiedzy i  własnych doświadczeń życiowych, więc jestem przekonana, że nie mogę zostawić tego tylko dla siebie.

Zawodowo obecnie mama na pełny etat, a w przeszłości (i może przyszłości) doradca życia rodzinnego, nauczyciel Naturalnego Planowania Rodziny, mediator rodzinny. W wolnych chwilach mól książkowy, niestrudzenie dziergający na szydełku zabawki i świętych do przytulania. Od niedawna odkrywająca malowanie na kamieniach. Jednak największą moją pasją jest nasza rodzina. To dla nich dbam o nasze domowe ognisko, organizuję czas, zgłębiam psychologię i pedagogikę, ciągle się uczę i doskonalę swój charakter. Dzięki najlepszemu na świecie mężowi (który w tym czasie organizuje czas dzieciom) mogę dzielić się z Wami moją wiedzą i pasją

Skontaktuj się ze mną: kinga@grunttorodzina.pl

Marcin Żak

Mąż i ojciec. Od zawsze chciał być wynalazcą, ale w końcu został informatykiem. Dzięki wspaniałej żonie zaangażowany tatuś. Po godzinach lubi się pobawić – szczególnie klockami, albo w piaskownicy. Czasami pomaga Kindze w poradnictwie.

Kontakt: marcin@grunttorodzina.pl